Piotr Maziejuk

 
C

 

eniony za niezwykłą trenerską skuteczność oraz otwartość, pomysłowość i kompetencję.

Z wykształcenia elektronik i pedagog. Z praktyki – sprzedawca i menedżer.

Pasja uczenia i wspierania innych w rozwoju towarzyszy mu od 1999 roku, kiedy to rozpoczął swoją karierę szkoleniowca – jako następny krok w doskonaleniu się w sztuce sprzedaży, obsługi klienta, zarządzania i rozwoju swojej efektywności.

Jako coach wspiera i towarzyszy ludziom w rozwijaniu ich mocnych stron.

Według niego efekty w sprzedaży są wprost proporcjonalne do sposobu myślenia i aktywności – nad tym pracuje przede wszystkim – potem techniki, metody itp..

Sprzedaż, obsługa klienta i zarządzanie ludźmi to dziedziny z miejscem na etykę! Powtarzalność zakupu i przychylność klientów zależy od gry fair.

Efektywność a nie efekciarstwo to główna zasada w pracy.        

Praktykę sprzedawcy zdobywał min. w TAKT- Sp. z o.o. jako przedstawiciel handlowy, pracował także jako menedżer nadzorujący hurtownie muzyczne. Był właścicielem firmy fonograficznej. Przez wiele lat pracował w różnych systemach sprzedaży bezpośredniej i MLM. W Personie jako Trener i Coach – „pierwsze skrzypce” treningów handlowych.

Uczestnik licznych treningów i warsztatów profesjonalizacji kompetencji trenera.

W pracy i życiu stawia na pragmatyzm. Osobowość stale ciekawa i ucząca się.

Charyzmatyczny przewodnik w szkoleniach, zdobywający zaufanie mówca.

Coach Licencjonowany przez Josepha O’Connora i Trener NLP. Metodę tę stosuje w pracy z szefami sprzedaży, handlowcami i trenerami.

Podczas prowadzonych przez niego warsztatów, seminariów i treningów uczestnicy w sposób łatwy modyfikują swoje dotychczasowe przekonania i rozwijają umiejętności.

Uczy ludzi w oparciu o sprawdzoną przez siebie wiedzę i praktykę. Autor osobliwego kodeksu handlowca. Kierownik projektów dotyczących profesjonalizacji sprzedaży i obsługi klienta.

Kluczem do dobrych rezultatów jest wypracowana postawa wobec pracy, klientów, wyników i siebie, by następnie zmierzać do doskonalenia warsztatu i mistrzostwa osobistego.

 

Szkolenia i kwalifikacje:

Coach ICC – Licencjonowany przez Josepha O’Connora

Trener NLP” – Chris Hall

„Meta Przywództwo” – Robert Dilts

„Zręczność Językowa” – Robert Dilts

„Czas Przestrzeń Perspektywa” – dr. Chris Hall

„Panorama Społeczna” – dr. Lukas Derks

 

Doświadczenie zawodowe jako trener i coach:

Praca jako Trener i Coach w dziedzinie sprzedaży i zarządzania sprzedażą od 1999 roku.

Prowadzenie projektów coachingowych mających na celu zwiększenie sprzedaży – zakończone rezultatami wzrostu sprzedaży.

Doświadczenie w pracy z branżą motoryzacyjną:

Toyota – szkolenie kadr salonów Toyoty przez 8 lat w tym certyfikacja kadr;

Coaching dla salonów Toyoty i Lexusa w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Pile;

szkolenia i coaching dla salonów Mercedes – Benz w Polsce, w tym duży projekt dla wszystkich stacji M-B (realizacja przez centralę M-B – w tym certyfikacja kadr) dotyczący wzrostu sprzedaży i podniesieniu poziomu obsługi klienta;

Peugeot Polska – szkolenia dotyczące sprzedaży samochodów i akcesoriów;

Volvo Auto Polska – szkolenia dla serwisu – w tym certyfikacja kadr i organizacja konkursów;

Inne branże: banki -  Bank Handlowy S.A., Bank BISE S.A., HSBC S.A., ING S.A., Raiffeisen Bank S.A. – projekty sprzedaż i obsługa klienta oraz zarządzanie sprzedażą.

Oraz szkolenia z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, komunikacji, negocjacji, zarządzania i inne dla zakładów produkcyjnych i sektora usług:

Besam Polska Sp. z o.o., BEST S.A., Blau Farma, Biuro Reklamy TVP S.A., Business Consulting Center Sp. z o.o., BROWN-FORMAN POLSKA Sp. z o.o., BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Cadbury Wedel Sp. z o.o., DHL Express, ENDRESS+HAUSER Polska Sp. z o.o., LG Electronics Mława, Macmillan Polska Sp. z o.o., Pfleiderer Polska, PKP nformatyka Sp. z o.o., POLKOMTEL S.A., PZU S.A., Radio ZET, Reckitt Benckiser S.A., Rigips Polska Sp. z o.o., Robert Bosch Sp. z o.o., SAP Polska Sp. z o.o., Storck Sp. z o.o., Siemens Polska, Toyota Motor Poland Co. Ltd., TVP S.A., Wyeth Sp. z o.o., ZPW Grajewo, Zakład Energetyczny Toruń S.A.,YES Biżuteria, Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o i inni…

Zainteresowania: motoryzacja, nowoczesne technologie, kultura żywienia, podróże.

 

 

 

Kontakt