Ludzie Persony

 

Uczymy ludzi metod efektywnego wykorzystywania ich umysłu.

P

 

oprzez osobisty, dynamiczny rozwój chcemy dostarczać najbardziej skutecznych i efektywnych metod służących rozwojowi oraz budowaniu konkurencyjności ludzi i organizacji.
Ucząc i rozwijając ludzi chcemy inspirować i dawać wsparcie w tworzeniu stałej zdolności do pełnego wykorzystania i rozwoju osobistego potencjału.
 Ucząc się i wzrastając z naszymi Klientami chcemy osiągać osobisty dobrostan.

Zespół trenerski cechuje jednolitość, spójność idei, metod i warsztatu. Mamy bogate doświadczenia i profesjonalne przygotowanie w prowadzeniu szkoleń, udokumentowane zdobytymi certyfikatami. Pracujemy metodą, która daje możliwość opanowania nowych umiejętności, zachowań i nawyków w łatwy i skuteczny sposób.

Wynikają one z gromadzonej od lat wiedzy. Wykorzystujemy ją, stale rozwijając nasze umiejętności. Ich używanie buduje nasze doświadczenia. Do tego świeżość w spojrzeniu, branie w wątpliwość utarte schematy od lat wspierają nas w osiąganiu mistrzostwa.

W naszych działaniach wykorzystujemy osiągnięcia światowego dorobku tych dyscyplin i wiedzy, które wywarły najbardziej pożądany wpływ na dynamiczny rozwój i konkurencyjność organizacji oraz ludzi dla nich pracujących.

 

Łączy nas przekonanie o nieskończonych możliwościach człowieka.

W szkoleniach stawiamy na skuteczność i szybkie zastosowanie w praktyce zawodowej i życiu trenowanych umiejętności. Największą satysfakcję sprawia nam poszerzanie ludzkich możliwości i powodowanie, że ludzie przekraczają ograniczające ich przekonania. Pracujemy przy zachowaniu szacunku dla odmienności świata i indywidualnych wartości ludzi. Nasze szkolenia to 100% treningu, podczas którego aktywizują się wszyscy uczestnicy. Uczymy doceniając pełen potencjał ludzi. Uważamy, że także słabość ludzi jest umiejętnością, która raz działa, a raz nie.

 Uczestnicy widzą efektywność naszych szkoleń w specyficznej metodyce i jakości prowadzenia zajęć. Podkreślają „wskazanie na nowe, proste i natychmiastowe do używania sposoby myślenia i postępowania”.

 

Nasz warsztat trenerski budują:

  • doświadczenia menedżerskie
  • osobista sprzedaż, w tym wygrane negocjacje i przetargi
  • realizacja kilkudziesięciu projektów szkoleniowych
  • doświadczenia w pracy indywidualnej z ludźmi
  • uzyskane certyfikaty i uprawnienia
  • ukończone kursy i szkolenia
  • predyspozycje osobiste